אודותינו

חברת מטאל פיניש מתמחה ביבוא שיווק והפצה של צבעי אבקה וכימיקלים לתעשיית האלומיניום והמתכת עם דגש על איכות גבוהה מאוד של מוצרים.

כל מוצרי החברה עומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר.
 

בתחום צבעי האבקות חברת מטאל פיניש נציגה בלעדית של חברת Akzo Nobel  חברת הצבע הגדולה והמובילה בעולם, צבעי האבקות תחת המותג Interpon  נחשבים לצבעי האבקה הטובים ביותר בעולם והמובילים בפרויקטים בינלאומיים רבים.
מוצרי החברה משמשים לצביעה של משטחי אלומיניום, ברזל, פח מגלוון, מבני פלדה, קונסטרוקציות ומשטחים תעשייתיים רבים ומגוונים.

 

בתחום הכימיקלים להכנת שטח / אלגון חברת מטאל פיניש נציגה בלעדית של חברת Alufinish   חברה גרמנית ומובילה בעולם.
מוצרי החברה משמשים להכנת שטח של משטחי אלומיניום, ברזל, פח מגלוון, פלדה, ומשטחים תעשייתיים רבים ומגוונים, כמו כן מוצרי החברה משמשים גם לתהליך אנודייז / אלגון עבור משטחי אלומיניום, לחברה עוד מגוון רב של מוצרים לתעשיות השונות.

 

בתחום הכימיקלים להסרת צבע חברת מטאל פיניש נציגה בלעדית של חברת ALIT TECHNOLOGIES    חברה איטלקית המובילה בעולם בתחום הסרת צבע. 
מוצרי החברה משמשים להסרת צבע מג'גים (ווי תלייה) ומשטחים צבועים אלומיניום, ברזל, פח מגלוון, פלדה ומשטחים תעשייתיים שונים..

 

בחברת מטאל פיניש צוות מקצועי עם עשרות שנים של ידע מקצועי בתחום הכימיקלים והאבקות. לחברה מעבדות וציוד משוכלל, חברת מטאל לפיניש מעמידה לרשות לקוחותיה יועצים ואנשי שטח למתן פתרונות, יעוץ, הכוונה וליווי בפרויקטים גדולים.